Кошик
53 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум
+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Модні аксесуари для штор

Модні аксесуари для штор

А також звертати увагу на відповідність штор загального інтер'єру кімнати. Зробити із звичайних фіранок цікаве візуальне рішення допоможуть різні аксесуари та фурнітура.

Види аксесуарів

У продажу представлені декоративні та функціональні прикраси для штор. Всі вони характеризуються естетичністю. На ринку можна знайти різноманітні матеріали, тканини і фурнітуру. Популярністю у покупців користуються власники і підхоплення фіранок, ламбрекени, кисті для штор, стрічки та бахрома.

Види аксесуарів для штор

Власники і підхоплення фіранок

Існують такі варіанти – люверси, петлі, ланцюжки, підвіски, кнопки, блискавки, гачки та ремінці. Вони різняться за матеріалами, з яких виготовлені: текстиль, шкіра, кераміка, фарфор, метал. Кріпляться зазвичай на рівні підвіконня. Останнім часом в ролі власників і підхватів стали використовувати клипсовые магніти.

Власники і підхоплення для штор

Ламбрекени

Це драпірування для штор, яка знаходиться близько кріплення і зазвичай займає всю ширину карниза. Є кілька різновидів їх оформлення:

  1. Класичний (або на кулісі) – це зібрана в складки спеціальної тасьмою смужка тканини. Вона може бути хвилястою, рівною або нагадувати арку.
  2. Бандо – це плоский, негнущийся ламбрекен. Він кріпиться на жорстку основу. Використовується в оформленні кабінетів, спалень, прийомних, віталень.
  3. Ламбрекени, прикрашені свагами – це частина горизонтального м'якого ламбрекену. Він виконується у вигляді півкола, вільно провисає, і складається з красивих драпірованих складок. Надає шторам витончений і вишуканий зовнішній вигляд. Переважно використовується в класичному стилі, але при правильному підборі матеріалів, може оживити приміщення, оформлене в стилі Модерн і Хай-тек. Стандартний сваг повинен бути викроєний під кутом в 45 градусів.
  4. Ламбрекены, украшенные декоративными джаботами – драпировка, выполненная по принципу оборки с отвесными складками. Это полотна ткани, собранные в большие банты, буфы, односторонние складки, розетки. Составляются с помощью ленты, формируются и закалываются вручную.
  5. Кугели – большие шары из разных материалов, напоминающие бусы. Их используют для декорации штор, тюлей и занавесок. С их помощью шторам можно придать объемные формы и выстроить на них различные композиции.

Ламбрекены

Кисти для штор

Их используют для завершения «финального образа» композиции. Они создают яркий, игривый акцент с помощью интересно подобранного узла, тесьмы, узора. Также их используют для разбавления одинакового узора, закрепления драпировки, создания контраста с материалом, из которого сделана штора, подчеркивания фактуры материала, вытягивания полотна шторы (если прикрепить их внизу).

Кисти для штор

Ленты и бахрома

Также к аксессуарам для штор относятся ленты и бахрома. С их помощью можно оформить красивые рюши, банты и розетки, дополнить края занавесок, ламбрекенов, объемных форм.

Шторы с бахромой

Всі ці аксесуари можна придбати в магазинах штор або на інтернет-ресурсах. Консультанти допоможуть вам визначитися з вибором і підібрати такі прикраси для фіранок, які гармонійно впишуться у ваш інтер'єр. Не бійтеся експериментів в оформленні штор і ваша кімната «заграє» новими фарбами!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner