Кошик
52 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум

У суботу та неділю працюємо в онлайн-режимі. Телефонуйте 067-577-84-44

+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Як розрахувати витрату тканини на віконні штори

Як розрахувати витрату тканини на віконні штори

Не хочете купувати готові вироби, воліючи оригінальні тканини і забарвлення, але при цьому не маєте професійного досвіду в підборі кількості матеріалу?
Наш сайт допоможе вам і розповість, як за допомогою звичайної рулетки, олівця і калькулятора точно розрахувати необхідну кількість на ваші нові штори в кухні вітальні, спальні або дитячої. Причому ви затратите на розрахунки всього кілька хвилин, які дозволять вам непогано заощадити на покупці, не переплачуючи за зайву тканину.

Основні етапи

Фахівці рекомендують при розрахунку матеріалу на штори дотримуватися основних кроків, які допоможуть максимально полегшать сам процес. Отже:

  • Визначаємося з довжиною штори або фіранки. Найпопулярнішими вважаються три типи довжини - до підвіконня (1-2 см), нижче підвіконня (15-20 см) і підлоги (1-2 см). Перший варіант підійде в тому випадку, якщо штори або фіранки доводиться регулярно рухати, при цьому не пошкоджується нижній край тканини.Варіант номер 2 більш акуратний і зовні краще виглядає, при третьому варіанті штори зазвичай підбираються в зал або спальню. Також існують і проміжні варіанти (у половину довжини вікна чи з спадаючій частиною штор на підлогу, але вони рідше зустрічаються ).Щоб правильно визначити довжину штори необхідно виміряти відстань між вершиною (місцем верхнього кріплення) і нижньою частиною передбачуваного розташування штори. Далі ми додамо до цього показника припуски на подгибку зверху і знизу.
  • Знаходимо ширину майбутньої штори. Для цього слід закріпити карниз на вибраній висоті – це дозволить з високою точністю визначитися з довжиною і висотою фіранок і штор. Як правило, карниз виступає вправо і вліво на 15-20 см для раздвигания штор і кращого освітлення кімнати при денному світлі.Необхідна ширина визначається виходячи з довжини карниза і передбачуваного типу кріплення. Для цього слід враховувати коефіцієнт складання завіски полотна. Коли ви розраховуєте остаточну ширину штори, варто також додати приблизно по 10 см на кожен з боків для подгибки.
  • Визначаємося з необхідною кількістю тканини.

Якщо ви правильно виконали необхідні вимірювання, то можете починати розраховувати необхідну кількість матеріалу. Для цього дізнаємося кінцеву довжину (висота штори плюс підгин низу плюс підгин зверху) і ширину матеріалу (довжина карниза, помножена на коефіцієнт складання, плюс 20 см).
Озброївшись знанням точних розмірів, ви сміливо можете йти в спеціалізовані текстильні магазини і замовляти матеріал. Варто також враховувати, що штори можуть виконуватися з різної тканини, яка може навіть тягнутися при великій вазі. В цьому випадку потрібно уточнити у продавця, наскільки сильно розтягування, щоб матеріал не лежав на підлозі після розвішування штор на карнизі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner