Кошик
52 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум

У суботу та неділю працюємо в онлайн-режимі. Телефонуйте 067-577-84-44

+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Як красиво повісити штори в будинку

Як красиво повісити штори в будинку

Важливо! Момент навісу потрібно продумати ДО покупки. Вибір неправильного карниза і кріплень, а також неправильні виміри тканини можуть стати справжньою катастрофою, яка перетворить приємні клопоти у дратівливі поїздки по магазинах для повернення і заміни елементів. Як красиво повісити штори і про що і чому потрібно подумати заздалегідь розповімо нижче.

Правильний вибір конструкції

Оскільки ще не винайшли можливості вішати штори без карниза, то про нього йтиметься в першу чергу. Саме від вибору конструкції буде залежати, як штори будуть виглядати на вікні. Сьогодні існує величезний вибір карнизів по розташуванню:

  • Настінні
  • Стельові
  • Для кріплення в отвір вікна.

Класичними є настінні карнизи. Вони можуть бути металевими, дерев'яними або пластиковими. Він стануть ідеальною основою для навісу традиційних прямих портьєр з будь-яким видом кріплень – петлі, кільця, люверси, крокодили, кліпси.

Стельові карнизи дозволяють максимально підняти штори і закрити отвір над вікном. Часто такий карниз використовується в невеликих приміщеннях з низькими стелями для візуального їх підйому, однак, і у великих залах стельовий карниз виглядає розкішно. Їх виготовляють з металу, дерева або пластику. Кріплення для штор в такому карнизі – гачки.

Існують також струнні карнизи (вельми популярне на сьогоднішній день винахід), які можуть встановлюватися як на стіну, так і на стелю. Струнні карниз – легкий, надійний і дуже зручний. Частий гість у будинках з підвісними стелями і гіпсокартонними стінами.

Спеціальні профільні карнизи використовуються для навісу підйомних штор в отворі вікна – римських, рулонних, плісе, англійських блайндів і класичних жалюзі. Такий карниз замовляється індивідуально разом з готовими шторами, його розміри строго індивідуальні.

Красива драпірування – основа шторного дизайну

Всі види штор, виключаючи хіба що японські панелі припускають драпіровку. Без неї полотно буде виглядати так, немов матеріалу було обмаль, і з думкою красиво повісити штори доведеться розлучитися. Саме тому ще на етапі проектування віконного дизайну необхідно правильно розрахувати кількість тканини для штор з урахуванням майбутніх складок.

Для традиційних прямих портьєр незалежно від їх довжини матеріал береться в співвідношенні один до двох, тобто ширину вікна множимо на два. Ця цифра вважається мінімально можливої, отже, більше можна, менше не можна. У бік збільшення все обмежується тільки вашими фантазіями – чим більше тканини, тим складніше і розкішнішим драпірування.

Для подъемных штор также складки – обязательный атрибут. Тут все зависит от модели и вашего личного видения. Если вы предпочитаете чтобы при полном опускании штора становилась прямой, материала берем ровно столько, сколько потребуется чтобы нижний край шторы достал до подоконника. Если же вы относите себя к фанатам драпировки и хотите сохранить ее даже на опущенных шторах, то ткани необходимо взять больше примерно в два раза.

Если это возможно - используем аксессуары

Если вы не сторонник строгого и лаконичного минимализма, то сможете дополнить оконное оформление разнообразными деталями, которые сделают его оригинальным. Ни  одна прямая портьера не «откажется» от элегантных подхватов. Они могут иметь различный вид в зависимости от общего стиля комнаты – романтичные банты из лент, оригинальные металлические элементы в виде птиц, зверей, цветов или выполненные в футуристическом дизайне, классические подхваты с кистями или эко-подхваты в виде деревянных бус.

Цілком очевидно, що вміло підібраний ламбрекен не зіпсував ще ні одну штору, а красива куліска допоможе приховати невдале карниз. Фантазуйте, експериментуйте з тканиною і аксесуарами, і ваші штори стануть справжнім витвором мистецтва, яке не загубиться навіть в самому строкатому і незвичайному інтер'єрі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner