Штори-нитки своїми руками. Покроковий майстер-клас
Нитяні штори цікавий і економічний спосіб декорувати віконний або дверний проріз. Виглядають такі штори дуже ефектно, а виготовити їх самостійно не представляє великої праці. Не потрібно вибирати тканину для штор і підбирати їх конструкцію. Якщо ви хочете отримати оригінальний результат при мінімальних витратах, тоді ласкаво просимо на наш майстер-клас.
Штори-нитки. Що це таке?
Як можна зрозуміти з назви ці штори виготовляються з ниток різного якості і товщини. Процес створення такої штори являє собою нанизування нитяних комбінацій на карниз. Зробити такі штори для кухні, спальні або дитячої кімнати досить просто своїми руками. Для цього не потрібно володіти знаннями в швейному справі, досить проявити трохи фантазії і докласти мінімум зусиль і красиві нетрадиційні завіси будуть радувати око.
Карниз для нитяних штор
Вибір карниза безпосередньо залежить від ваги майбутньої штори. Для легких нитяних штор підійде карниз від 6ти до 10 мм у діаметрі. Для більш важких конструкцій краще вибрати карниз діаметром 15 мм
Такий карниз цілком під силу виготовити самостійно і тоді ваші штори будуть справжнім hand made аксесуаром. Для цього потрібно дерев'яна рейка відповідного діаметра завдовжки трохи ширше віконного отвору. Рейку необхідно ретельно відшліфувати і пофарбувати. Після повного висихання фарби можна приступити до установки карниза на вікно або двері.
Для цього вворачиваем по обидва боки отвору гаки і кріпимо до них карниз, підвішуючи його на петлях. Якщо ви використовуєте легкі нитяні штори їх можна кріпити не на саму опору, а скористатися волосінню, пущеної уздовж карниза. Кожна модель нитяних штор вимагає використання певних ниток. У нашому майстер-класі ми розглянемо приклад виготовлення нитяною штори із щільної вовняної нитки.
Пошиття нитяною штори. Покроковий майстер-клас
Для виготовлення штори потрібно:
- Вовняні нитки відповідного кольору (краще взяти кілька схожих відтінків різної насиченості і скомбінувати їх).
- Дерев'яна Рейка 10 мм в діаметрі.
- 2 петлі діаметром 12 мм для кріплення карниза.
- Ножиці.
- Кусачки.
- Лінійка.
- Матова фарба для карниза.
- Пензлик.
- Наждачний папір для шліфування карниза.
- Плоскогубці.
- Алюмінієва дріт довжиною 1 м.
- Рулетка.
Крок 1
Необходимо провести подготовку карниза. Для этого шлифуем рейку с помощью наждачной бумаги. Далее карниз необходимо окрасить и подождать полного высыхания краски. Отступив 1 см от края с каждой стороны карниза ввинчиваем петли для фиксации карниза на оконном проеме.
Шаг 2
Нити завязываем на карнизе следующим способом: складываем шнур пополам и продеваем сквозь получившееся «ушко» оба его конца. Образующиеся петли нанизываем на карниз. После того как нанизаны все нити устанавливаем карниз на окно или дверь.
Шаг 3
Согласитесь, что если нити будут просто свисать это будет довольно скучно. Именно поэтому мы декорируем нитяные шторы с помощью колец из алюминиевой проволоки. Для этого необходимо нарезать проволоку на 18 кусочков следующим образом: 16 отрезов по 5 см и 2 отреза по 7 см длиной. Из этой проволоки мы сделаем колечки и наденем ее на нитяные пряди таким образом, чтобы нити углублялись в кольцо образуя петлю. В эту петлю мы продеваем отрезы проволоки чуть длиннее диаметра кольца и загибаем их наверх и вниз кольца. Осталось только обрезать шторы-нити до нужной длины.
- Штори блекаут для офісів: зручність, ефективність та перевагиШтори блекаут — це чудове рішення для офісів, де важливо підтримувати комфортні умови для роботи, зокрема для зниження рівня світла, тепла, шуму і забезпечення конфіденційності.Повна версія статті
- Використання нитяних штор у дизайні квартириПрактичність та естетика Штори-нитки стають популярним елементом у дизайні сучасних квартир завдяки їхній практичності та візуальній привабливості. Вони не схильні до накопичення пилу і запахів, що робить їх зручним варіантом для часто використовуваних приміщень. До того ж, такі штори легко піддаються догляду, зберігаючи свій первісний вигляд навіть після багаторазового прання.Повна версія статті