Оновлюємо інтер'єр за допомогою текстилю – 6 оригінальних ідей

Якщо навколишній інтер'єр давно набрид і хочеться внести свіжу ноту можна зробити ремонт. Однак у тому разі, коли це не доцільно економічно або кардинально змінювати нічого не хочеться можна вдатися до простого способу – декорувати приміщення новими елементами. Простіше всього це зробити за допомогою текстилю.
Вибираємо нові штори
За допомогою штор можна вдало обіграти приміщення і розставити колірні акценти. Заведіть два комплекти штор – літній та зимовий і освіжайте кімнату згідно сезону. Для літа можна вибрати легку тканину для штор, а для зими що-небудь щільніше. Можна підібрати штори під оббивку м'яких меблів, а можна зіграти на контрасті та вибрати несподівано протилежний колір. Не бійтеся експериментів адже саме в них народжується ексклюзивні дизайнерські ідеї.
Пора змінити чохли
Для того щоб ваша м'які меблі отримала нове життя зовсім не обов'язково віддавати її на перетяжку. У цій справі відмінно підійдуть чохли для меблів. Стільці, крісла та диван можна оновлювати хоч кожен сезон. Фасони, тканини і забарвлення меблевих чохлів радують різноманітністю. Виберіть короткі чохли на теплий сезон і довгі на зимовий період. Міняйте текстуру і колір за вашим бажанням і надайте кімнаті індивідуальність.
Диванні подушки в інтер'єрі
Декоративні диванні подушки сьогодні міцно влаштувалися в інтер'єрі будь-якого стилю. З їх допомогою можна зробити затишною навіть кімнату в стилі хай-тек. Подушки – універсальна деталь інтер'єру. Вони доречні в спальні, вітальні, дитячій і навіть на кухонному м'якому куточку. Створіть свіжий акцент за допомогою різнокольорових диванних подушок, і кімната абсолютно зміниться. Вибирайте відтінки, що контрастують з основними квітами в кімнаті і ця деталь не залишиться непоміченою.
Акцент на скатертину
Сьогодні текстильні скатертини незаслужено забуті і зазвичай дістають з шафи лише до свята. Однак чому б не влаштувати свято кожен день? Красива скатертина може абсолютно перетворити інтер'єр і додати йому родзинку. Орієнтуйтеся на загальне оформлення кімнати і вибирайте для себе тонкий батист або грубуватий льон, вишукане мереживо або простакуватий бавовна. Додатково можна декорувати обідній стіл тканинними серветками в тон. Це додасть святковий ефект вашої кухні або їдальні.
«Постільні» відтінки
Постільна білизна сьогодні далеко від скромності. Сучасний дизайнери втілили в життя найсміливіші ідеї та пропонують нам постільні комплекти всіх кольорів і фактур. Порада – вибирайте білизну по сезону:
- Для холодного часу року краще вибрати тканину насичених кольорів – червоного, жовтого, помаранчевого, зеленого. Вона зробить спальню яскравою і теплою, коли на вулиці сіро і понуро.
- Для літа добре підійдуть холодні відтінки – блакитний, білий, фіолетовий, сірий. А також для теплої пори року можна вибрати ніжний квітковий орнамент.
Килим – мобільний декорування
Якщо ви сприймете використання в будинку килимів з їх допомогою також можна освіжити дизайн. Придбайте пару невеликих килимків і оновити інтер'єр. Також можна змінювати приміщення з допомогою одного великого килима – приберіть його на літо, оголивши підлогу і розстелений з настанням холодів він постане вашому погляду абсолютно новою деталлю кімнати (приказка «Все нове це добре забуте старе» тут як не можна до речі). Невеликі фірмові килимки ручної роботи можуть стати ефектним декором на суцільному килимовому покритті.
- Штори блекаут для офісів: зручність, ефективність та перевагиШтори блекаут — це чудове рішення для офісів, де важливо підтримувати комфортні умови для роботи, зокрема для зниження рівня світла, тепла, шуму і забезпечення конфіденційності.Повна версія статті
- Використання нитяних штор у дизайні квартириПрактичність та естетика Штори-нитки стають популярним елементом у дизайні сучасних квартир завдяки їхній практичності та візуальній привабливості. Вони не схильні до накопичення пилу і запахів, що робить їх зручним варіантом для часто використовуваних приміщень. До того ж, такі штори легко піддаються догляду, зберігаючи свій первісний вигляд навіть після багаторазового прання.Повна версія статті