Кошик
52 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум

У суботу та неділю працюємо в онлайн-режимі. Телефонуйте 067-577-84-44

+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Квіткові мотиви в інтер'єрі – текстиль, шпалери, аксесуари

Квіткові мотиви в інтер'єрі – текстиль, шпалери, аксесуари

Природний орнамент надзвичайно популярний в сучасному будинку. Особливо це стосується заміських будинків, але і в міській квартирі натуральні мотиви вітаються. Використання квіткового принта може поширюватися на будь-який предмет інтер'єру – тканина для штор, шпалери, декоративні подушки, меблі, посуд. Найбільш популярний квітковий орнамент на текстильних аксесуарах, а також при декоруванні стін.

Природний орнамент в історії

Мода на рослинні мотиви в інтер'єрі прийшла до нас не сьогодні. В період кожної епохи були свої переваги квіткових малюнків:

  • Бароко та ампір тяжіли до складним рослинним орнаментам. Химерні квіткові вінки на стінах і текстилі є візиткою інтер'єру в цьому стилі.
  • Модерн і мінімалізм в інтер'єрі характеризуються схильністю до малюнком у стилі Макро. Якщо квітковий орнамент, то один єдиний величезний квітка на нейтральному тлі.
  • Для приміщень 60-х років минулого століття характерні геометричні малюнки, в тому числі це стосується і рослинних мотивів – вони максимально інтегровані в інтер'єр.

Квіткові мотиви в інтер'єрі. Тканина для штор.

Квіткові мотиви сьогодні

Сьогодні квітковим візерунком прикрашають будь-які предмети інтер'єру. Зробити це стало набагато простіше завдяки мистецтву фотодруку. Якщо раніше квітковий принт був відзнакою текстильних матеріалів, оскільки вишивався на тканині, а також стін приміщення, які розписували фарбами вручну, то сьогодні квітковий візерунок можна нанести на меблі і посуд, побутову техніку та іграшки. Декорування доступний будь-який матеріал – від фарфору до пластику.

Текстильні предмети декору також йдуть в ногу з часом і вишитий орнамент поступається місце набивному малюнку і фотодруку. Елементи флористики не обійшли своєю увагою жоден куточок у домі і будуть доречні в будь-якій кімнаті – від спальні до коридору.

Тканина для штор в квіточку

Вибираючи принт для штор варто пам'ятати про те, що строкаті елементи інтер'єру повинні бути тільки акцентами і не перевантажувати приміщення кольором і візерунком. Тому якщо ви вирішили придбати тканини для штор з квітковим орнаментом бажано залишити стіни кімнати без візерунка.

Продумайте поєднання фасону штор і малюнка. На класичних портьєрах довжиною в підлогу краще виглядають великі квіти, а ось компактні шторні конструкції – рулонна, римська або штори Кафе – сприймають дрібний принт.

При цьому не можна забувати про важливе правило – чим більша кімната, тим крупніше рисунок на тканини для штор. Також важливо дотримати цю умову у всіх елементах інтер'єру, включаючи шпалери, скатертини, м'які меблі і декоративні подушки. Хоча б деякі предмети в кімнаті повинні перегукуватися орнаментом з гардинами, наприклад, це можуть бути диванні подушки або скатертину на столі.

Тканина для штор. Квіти на шторах. Купити штори

Квітковий принт на шпалерах

Якщо ваш вибір – шпалери на великий квітка, доповнити його може тканина для штор або інші аксесуари в тон орнаменту. Також можна підкреслити яскравий принт елементами декору чорного кольору. Також при бажанні можна в маленькій кімнаті використовувати принт з великими квітами. Для того щоб малюнок у цьому випадку виглядав на своєму місці необхідно інші предмети декору підібрати нейтральною однотонного забарвлення.

Існує кілька способів обіграти квітчасті стіни в інтер'єрі:

  • Одна стіна з чотирьох обклеюється шпалерами з квітковим малюнком, інші необхідно залишити однотонними.
  • Використовуємо технологію Картуш – квітковий принт вміщується в рамку, відділяючись таким чином від основного фону стіни.
  • Якщо оформляється стіна з виступами можна захистити малюнок з допомогою декоративного бордюру.

Цветы в интерьере могут быть как ведущей темой, так и очечным акцентом. В зависимости от предполагаемого количества орнамента выбирается размер рисунка и насыщенность цвета. Слишком много пестрых деталей со временем могут начать утомлять, поэтому важно не переборщить с отделкой и разместить яркий принт на нейтральном фоне.

Цветочные мотивы в интерьере – текстиль, обои, аксессуары

Примеры сочетаний

  • Однотонная скатерть и посуда с растительными мотивами.
  • Ткань для штор и декоративные наволочки в цветок в сочетании с однотонным диваном.
  • Однотонне постільна білизна і квітчастий абажур нічної лампи.
  • Шпалери з рожевими букетами і прості однотонні штори.

Пам'ятайте про те, що при вмілому підході можна комбінувати практично будь-які деталі і кольори.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner