Вікно в передпокої. Варіанти оформлення
Вікно в передпокої велика рідкість для квартир і норма для приватних будинків. Для того щоб вікно стало повноцінною частиною інтер'єру його потрібно грамотно прикрасити. Як правило, штори для вікна в передпокої грають чисто декоративну роль, оскільки в цьому приміщенні господарі проводять мінімум часу. У цій статті розповімо про доречних фасонах штор і способи декорування простору близько вікна.
Вибираємо конструкцію штор
Для вікна в передпокою підійдуть прості функціональні конструкції: римські, рулонні штори або японські панелі. Такі штори підкреслять правильні пропорції вікна і не будуть заважати в невеликому передпокої, встановлюєюючись усередині віконного отвору. Японські штори добре виглядають в мінімалістичних аскетичних інтер'єрах. Для використання в передпокої бажано обмежити довжину панелей, не доходячи 20-30 см до рівня підлоги.
Що стосується текстильних штор, то тут все залежить від цілісного оформлення простору. Якщо передпокій має велику площу, то традиційні тканинні завіси цілком мають місце бути. Однак якщо в приміщенні дефіцит простору, то краще обмежиться рулонним варіантом.
Можна декорувати віконний отвір одиночної шторою, зафіксувавши її з одного боку за допомогою підхватів. Також в передпокої можна використовувати тюль. Колір в такому випадку слід вибирати виходячи з загального оформлення передпокою. При цьому не можна забувати про золоте правило: «Строкаті стіни – однотонні штори і навпаки».
Ще хитрість в декоруванні вікна: якщо передпокій має маленьку площу або ви хочете захистити її від сторонніх поглядів, не обмежуючи проникнення сонячних променів, то вам на допомогу прийде вітражне скло.
Використання вітража дозволяє:
- Попередити цікаві погляди з вулиці.
- Обеспечить максимальное количество света.
- Эффектно и оригинально украсить оконный проем.
Декорируем пространство вокруг окна
Окно в прихожей может стать выигрышным элементом, достаточно правильно декорировать пространство около него. Например, фигурные окна являются украшением сами по себе, их не нужно ничем закрывать. Для того чтобы арочные окна особенно эффектно смотрелись можно декорировать стену вокруг них орнаментом.
Для того щоб візуально розширити площу невеликого передпокою можна повісити дзеркало навпроти віконного отвору. Такий нехитрий прийом дозволить отримати максимум денного світла, відбиваючи промені, проникаючі через вікно. Прикрасьте дзеркало таким же чином що і вікно – встановіть його в раму, декоруйте текстилем – і отримаєте незвичайне оформлення з множинами переваг.
Також існує прийом дозволяє візуально розширити вузьке вікно і наблизити його до правильній формі – дзеркальні укоси.
Також не можна забувати про підвіконні, який теж є важливою частиною віконного простору. Його поверхня краще залишити вільною, а нижню частину прикрасити декоративними напівколонами. Для того щоб використовувати підвіконня по максимуму можна трохи поглибити простір під ним і встановити тумбу для зберігання потрібних речей.
Як декорувати вікно непривабливої форми
Тут все просто. Якщо віконний отвір має непривабливу форму, а його пропорції далекі від досконалості вікно можна просто приховати. Досить підібрати штори подібні по колірному оформленню з шпалерами. Якщо ж такий варіант не приваблює і хочеться все ж мати доступ до денного світла, то можна спробувати відвернути увагу від вікна за допомогою помітних аксесуарів на стінах, наприклад, картин.
- Штори блекаут для офісів: зручність, ефективність та перевагиШтори блекаут — це чудове рішення для офісів, де важливо підтримувати комфортні умови для роботи, зокрема для зниження рівня світла, тепла, шуму і забезпечення конфіденційності.Повна версія статті
- Використання нитяних штор у дизайні квартириПрактичність та естетика Штори-нитки стають популярним елементом у дизайні сучасних квартир завдяки їхній практичності та візуальній привабливості. Вони не схильні до накопичення пилу і запахів, що робить їх зручним варіантом для часто використовуваних приміщень. До того ж, такі штори легко піддаються догляду, зберігаючи свій первісний вигляд навіть після багаторазового прання.Повна версія статті