Кошик
53 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум
+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Штори + шпалери. Вибираємо правильно

Штори + шпалери. Вибираємо правильно

Що в першу чергу слід придбати для вдалого оформлення інтер'єру – шпалери та штори? Що ж, слід ознайомитися з трьома наявними варіантами.

Шпалери придбані, переходимо до вибору штор

Що робити? Даний метод послідовності до недавніх пір вважався оптимальним. Принцип полягає в простому прикладанні ділянки шпалер до вподобаної Вам зразком текстилю з метою перевірки їх сполучуваності. Ми рекомендуємо Вам слідувати 1 з 4 існуючих принципів поєднання:

  • Згідно тону. Штори, колір яких співпадає з кольором шпалер, зобов'язані бути світліше на кілька тонів (у тому разі, коли переважають темні відтінки), або, навпаки, темніше (коли необхідно зменшити яскравість»).
  • Помітність + нейтральність. Яскраві і декоративні візерунки шпалер добре поєднуються з нейтральними і спокійними завісами, не володіють зайвими деталями обробки і яким не потрібні тасьма, китиці, волани і так далі. Штори зобов'язані відтінити виразність обробки стін, а не конфліктувати з нею.
  • Шпалери двох видів. Два типи шпалер, що наклеєні на одну стіну і мають загальний контраст кольору і зображення, можуть добре поєднуватися зі шторами такої ж колірної гами і візерунка. Головне, щоб насиченість помітних деталей не «захарастив» інтер'єр.
  • Універсальний білий. Зіткнувшись з труднощами щодо вибору кольорових і візерункових штор в поєднання з шпалерами, найправильніше буде зупинитися на однотонних тканинах (білих або молочних). Цей колір завжди в моді.

Ви вирішили змінити дизайн приміщення, але не можете точно визначити, що в першу чергу слід придбати для вдалого оформлення інтер'єру – шпалери та штори

Потрібно не тільки відшукати тканину для штор, відповідну до орнаменту і кольору шпалер, але і створити з допомогою неї відповідні штори. Однотонний текстиль відмінно підходить для драпірування, проте тканина, що має масивний орнамент, найкраще буде виглядати у вигляді штори римського або ж рулонного типу. Беручи до уваги той факт, що папір витрачається в кожній ситуації по-різному, правильніше всього двічі відвідати магазин. Перше відвідування здійснюється, щоб знайти «зразки» (сфотографувати сподобався текстиль), а друге відвідування – для придбання (згідно зробленим мірками вікна і типажем штори).

Штори придбані, переходимо до вибору шпалер

Як правило, даної послідовності дій дотримуються виходячи з принципу «мені дуже сподобалася ця приголомшлива тканина, чого я просто не зміг не придбати її». Або ж Ви вирішили змінити шпалери, не чіпаючи при цьому улюблені штори. Перед тим, як приступити до перегляду каталогу шпалер, ознайомтеся з трьома головними правилами:

  • Підбір згідно теорії. Вибираємо взаємодоповнюючі колірні пари, що є оптимальним варіантом. Даний метод поєднань – це найкраща методика для дитячої кімнати або ж, почасти, вітальні, в той час як для спальні та кухні вона є занадто «активної».
  • Відблисками тканини. Тканини для штор виготовляються з різноманітних матеріалів, в тому числі існують і відблисками тканини з хитромудрими візерунками і вигадливої текстурою, до яких вкрай важко підшукати потрібний тон, розташувавши обидві тканини в одну площину, щоб оглянути у різному освітленні. Візьміть штору в магазин шпалер.
  • Великий візерунок. Штори з масивним, строкатим візерунком добре поєднуватимуться з однотонними шпалерами (згідно відтінку кольору штори), або шпалерами тієї ж гами, однак більш «тихих» квітів і з незначним раппортом.

Ви вирішили змінити дизайн приміщення, але не можете точно визначити, що в першу чергу слід придбати для вдалого оформлення інтер'єру – шпалери та штори

Одночасний вибір штор і шпалер

Подяку виробнику. Швидше за все, це найкращий метод для самого першого ремонту, виробленого «своїми руками». Колекції та каталоги шпалер більшості шпалерних заводів мають не тільки стінними покриттями, але і матеріалами для декорування вікон і меблевих предметів інтер'єру. Всі можливі сполучення продумуються за Вас самим виробником.

На жаль, даний підхід знищує всі нестандартні методи: Вам буде запропоновано 3-4 візерунка з декількома варіаціями колірної палітри. Однак навіть у цьому випадку необхідно брати в облік пункт про оптимальному відміну штор і шпалер на пару відтінків – дотримуючись його, Ваша кімната придбає виразність і завершеність.

Комбіновано. Само собою, шпалери разом зі шторами вибираються не наосліп згідно з каталогами шпалер, а відповідно до конкретного стилю приміщення. Необхідно брати до уваги специфіку освітлення в приміщенні (відтінок кольору здатний сильно змінюватися під впливом штучного і натурального світла). А також необхідно брати в облік меблеву і оббивну колірну гаму.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner