Кошик
52 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум

У суботу та неділю працюємо в онлайн-режимі. Телефонуйте 067-577-84-44

+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Австрійські штори. Майстер-клас по індивідуальному пошиттю

Австрійські штори. Майстер-клас по індивідуальному пошиттю

Якщо інтер'єр вашого будинку виконаний в затишному домашньому стилі з великою кількістю текстильних елементів, то австрійські штори — це саме те, що потрібно для ваших вікон. Покупка такої штори може обійтися в чималу суму, але наш майстер-клас допоможе створити красиву шторну конструкцію своїми руками.

Австрійські штори може стати справжньою прикрасою вікна. Вона проста у виготовленні і установці, в чому ви зможете переконатися самостійно, дотримуючись поданим нижче етапів майстер-класу.

Для пошиття штор розміром 121*105 см вам потрібно:

 • Відріз тканини для лицьового боку штори розміром 140*140 див.
 • Відріз для підкладки розміром 140*80 див.
 • Дерев'яна планка 102*3,5*1,5 див.
 • Пластмасові кільця 1 см в діаметрі.
 • Нейлоновий шнур.
 • Котушка ниток відповідного кольору.
 • Шпильки.
 • Затиск для шнура.
 • 2 шурупа-гачка.
 • 4 шурупа-кільця.
 • Праска.

Перший етап

Викроюємо полотно штори з лицьового і виворітного боку. Для цього з лицьової тканини для штор вирізаємо прямокутний шматок розміром 138*135,5 див. З однотонної підкладкової тканини викроюємо прямокутник 135,5*78 див. Обидві деталі необхідно скласти лицьовим боком всередину. При цьому поєднання країв матеріалу повинна розподілятися наступним чином – довгий край підкладкової тканини до короткого краю лицьового. Складаємо краю тканини за допомогою шпильок і прошиваємо. За таким же принципом поєднуємо залишилися краю штори – довгий до короткого, і аналогічним чином прошиваємо. Наприкінці слід відпрасуйте шви.

Другий етап

Отриману деталь складаємо таким чином, щоб підкладка була рівно посередині полотна. Обробляємо один відкритий зріз, який стане нижнім краєм австрійської штори. Далі необхідно вивернути готове полотно на лицьову сторону і пропрасувати шви. Прошиваємо штору паралельно верхньої лінії зрізу, відступаючи 7 см від неї. Поміщаємо дерев'яну планку утворився кишеню і обертаємо її матеріалом з підкладкової і лицьового боку. Прошиваємо місце кріплення планки потайним швом.

Третій етап

З виворітного боку штори потрібно пришити кільця, розташувавши їх уздовж лінії з'єднання лицьової і виворітної частини. Перші два кільця потрібно розташувати з відступом 3 см від нижнього краю штори. Інші кільця розподіляємо уздовж лінії на відстані 12 см один від одного.

Четвертий етап

Для того, щоб полотно штори плавно спускалося з верхньої частини планки необхідно в нижню її поверхня вкрутити два шурупа-кільця ой на стороні штори, де передбачається розмістити нейлоновий шнур для управління. Ввинчиваем один шуруп на рівні з'єднання лицьової і виворітної тканин, а другий на відстані 2 см від краю планки. Відзначаємо точками місця вкручування шурупів-гачків для підвішування штори. Вкручуємо гачки в зазначені точки, а у верхній поверхні дерев'яної планки фіксуємо два шурупа-кільця. Підвішуємо штору на віконний отвір.

П'ятий етап

Для того щоб зручно керувати шторної конструкцією необхідно використовувати два нейлонових шнура. Готуємо два шнура 2 м і 75 см завдовжки. Фіксуємо шнури на нижніх кільцях і пропускаємо по всій довжині штори через кільця пришиті, а також шурупи-кільця, вкручені в дерев'яну планку. З допомогою затискача закріплюємо шнури і пов'язуємо їх кінці. Для прикраси готової штори можна використовувати стрічки, зафіксувавши їх угорі на планці.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner