Кошик
52 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум

У суботу та неділю працюємо в онлайн-режимі. Телефонуйте 067-577-84-44

+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Індустріальні тенденції. Штори в стилі Лофт

Індустріальні тенденції. Штори в стилі Лофт

Існує безліч цікавих стилів, серед яких особливе місце займає інтер'єр в стилі лофт. Цей спосіб декорування успішно сполучає індустріальні елементи і домашній затишок. Лофт це свобода самовираження, простота в деталях і творчий підхід до дизайну приміщення.

Основні матеріали інтер'єру:

  • Камінь.
  • Метал.
  • Скло.

Штори в стилі лофт це абсолютно оригінальне рішення. Оскільки спочатку цей вид дизайну не передбачав декорування вікон, шторні конструкції прийшли в стилістику трохи пізніше. Однак це не завадило їм зайняти міцні позиції і стати гармонійним доповненням інтер'єру.

Історія стилю

Декорування в стилі лофт є геніальним плодом розвитку індустріальної цивілізації. Стиль зародився в 40-х роках минулого століття. Батьківщина лофта – Америка. У зв'язку з розширеннями виробництв багато промислові комплекси були винесені за межі великих міст. Щоб не використовуються за прямим призначенням склади та виробничі площі не простоювали міською владою було прийнято рішення про здачу численних квадратних метрів в оренду.

Так утворювалися житлові приміщення з відгомонами індустріального минулого: неоштукатурені стіни цегляні, бетонні підлоги, металеві конструкції (батареї, труби, сходи).

Приміщення в стилі лофт мають на увазі велику кількість повітря і світла. Саме тому лофт-інтер'єр виконується у вигляді студії без важкого зонування простору. Стін у квартирі-лофт не передбачено, тільки поділ меблями і колірними акцентами.

У приміщеннях, як правило, високі стелі і величезні вікна, які повинні впускати максимум денного світла. Штори це один з нечисленних видів текстилю, допускаються в інтер'єрі будинку. У часи зародження стилю штори взагалі не використовувалися, однак по мірі «одомашнення» інтер'єру почали поступово завойовувати позиції. Оскільки деякі обмеження сонячних променів були необхідні шторний текстиль все ж прижився в лофт-дизайні.

Штори в стилі Лофт. Купити тканину для штор в інтернеті

Конструкція штор в стилі лофт

Вибираючи конструкцію готових штор не можна забувати про те, що вирішальну роль грають властивості тканини, її здатність пропускати світло і не створювати зайвої помпезності, адже даного стилю притаманна простота.

Одним з найпростіших способів декорування вікна стане використання жалюзі. Переважно металеве виконання штори, однак не протипоказані і дерев'яні, а також текстильні варіанти. Жалюзі чудово пропускають денне світло і по своєму зовнішньому вигляду гармонійно впишуться в брутальну класику лофту.

Використання текстильних портьєр можливо за умови правильного вибору тканини. Краще рішення це обмежиться тюлем. Щоб отримати відчуття свободи і легкості штори повинні пом'якшувати жорсткість лофт-інтер'єру, але не навантажувати його зайвими деталями. Можна вибрати прямі класичні штори на люверсах з тонкої напівпрозорої тканини. Непогано будуть виглядати римські штори з тонкої бавовни або матеріалу з вплетениями металевої нитки.

Использование рулонных штор станет отличным декорированием мансардных оконных конструкций, которые часто имеют место в лофт-интерьере. Ткань на шторы такого типа лучше выбрать плотную, светлую, и при этом натуральную.

Купить ткань на шторы в интернет-магазине Киева и Украины достаточно легко. Главное знать, что вы хотите приобрести и как это правильно использовать в интерьере.

Шторы в стиле Лофт. Заказать пошив штор в Киеве через интернет

Цветовые решения

Лофт считается достаточно демократичным видом дизайна благодаря чему подходит людям с творческим мышлением. Только в этом стиле можно сочетать несочетаемое настолько гармонично.

При выборе ткани для штор следует учитывать общее цветовое решение помещения. Классические лофт-оттенки это светлые, пастельные тона. Текстильные элементы как правило однотонные или имеют масштабный рисунок по всей поверхности полотна.

Однак беручи до уваги той факт, що лофт вітає нестандартні рішення в інтер'єрі можна зробити штори незвичайним акцентом. Для цього достатньо правильно вибрати колірну гамму і принт, наприклад, виділити віконний простір яскравим кольором або вибрати малюнок з етнічними мотивами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner