Кошик
53 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум
+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Як виправити вікно за допомогою штор

Як виправити вікно за допомогою штор

За допомогою правильно підібраних штор можна не просто прикрасити сформований інтер'єр, але також скорегувати недосконалу форму вікна. Як це зробити добре відомо дизайнерам приміщень. Вікно можна збільшити або зменшити, зробити його вже або ширше. Переоцінити значення віконних гардин в приміщенні складно, оскільки вони відіграють велику роль у загальному формуванні інтер'єру. У даній статті ми розкриємо декілька секретів для того щоб кожен міг спробувати себе в ролі декоратора.

Проблема №1: Вузьке вікно.

Невелике вікно здатне навіть кімнату солідних розмірів зробити візуально менше. Для того щоб цього уникнути, достатньо замовити довгий карниз.

Виберіть карниз довший вікна мінімум на 50 см і таким чином ви вирішите проблему комплексно:

  • Замовивши штори відповідно довжині карниза можна розташувати їх по ширині стіни. Так вони будуть візуально створювати ефект широкого вікна.
  • При наявності короткого карниза штори не можуть повноцінно розкритися і тому закривають частину віконного отвору. Замовивши широкий карниз, ви зможете повністю відкривати штори і отримувати максимум денного світла.

Як виправити вікно за допомогою штор, що важливо знати про те, як правильно вибрати штори

Проблема №2: Велике вікно.

Іноді виникають ситуації, коли занадто велике вікно створює дисбаланс в загальному інтер'єрі і є необхідність візуально його зменшити.

В даному випадку існує декілька рішень, які можна застосувати:

  • Вдалий крій штор здатний зробити високе вікно візуально нижче. Також на допомогу можуть прийти фактурні рішення, комбінування текстилю і додаткових елементів, наприклад кистей і оборки на ламбрекенах.
  • Яскраві кольори і об'ємні малюнки відволікають увагу на себе. Таким чином, вони дозволяють зменшити вікно і візуально опустити висока стеля.

Проблема №3: Низьке вікно.

Іноді приміщення не балує господарів високими стелями або відстань між стелею і вікном занадто велика і складає більше тридцяти сантиметрів. Це створює оптичну диспропорцію простору. В даному випадку недосконалість можна вміло обіграти, максимально піднявши карниз і подовживши штори. Не вішайте штори прямо над вікном. Ідеальний варіант – карниз монтується до стелі:

  • Закріпивши штори з допомогою карниза-куліси можна максимально підняти висоту вікна. Також можна отримати хороший ефект, вибравши кріплення-люверси, які піднімуть верхню частину штор на необхідну висоту.
  • Штори довжиною до підвіконня не кращий варіант, а от портьєри практично до самої підлоги візуально витягують вікно і піднімають стелі.

Перш ніж купити штори в інтернет магазині дізнайтеся наші секрети!

Проблема № 4: Широке вікно.

У стандартних панельних будинках часто виникають проблеми з декорування вікон, які радують шириною, але висота їх залишає бажати кращого. У таких випадках відмінно підійде складна драпірування вікна:

  • Поєднання текстилю та ролерів дає відмінний результат. Багатоярусність в таких випадках також вітається. Багатошарові напівпрозорі штори дозволять вдало задрапірувати вікно, не заступаючи шлях денного світла.
Незвичайна форма штор також зіграє на руку в оформленні низького вікна. Крім стандартної прямокутної форми можна звернути увагу на трикутні штори, спадаючі на підлогу.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner