Вишукана легкість і сучасний погляд на інтер'єр вікон – органза.
Створення гармонії і затишку в будинку – заняття чарівно приємне, але і дуже відповідальна! Тут немає дрібниць! І ви, немов художник, повинні вибирати з палітри фарб саме те, що стане ідеальним доповненням вашого шедевра... Меблі, оздоблення стін, декоративні елементи інтер'єру, приємні дрібниці... Кожен «мазок» в «картині» домашньої краси і естетики стане вашою особистою перемогою, вашою гордістю і досягненням! І звичайно, особливого підходу вимагає до себе оформлення вікна.
Вікно подібно полотну, який вимагає ідеальної огранки. Уявіть, якщо з вашого вікна відкривається приголомшливий вид на осінній ліс, сяючий вогнями нічного міста, чудовий сад... Ховати таке диво за важкими шторами – непозволимо! Наш світ прекрасний, і підкреслювати і збагачувати його красу потрібно завжди! Саме тому, для декорування вікон сьогодні дуже активно використовується органза.
Секрети і таємниці органзи.
Органза являє собою полотно, яке створюється шляхом скручування волокон шовку, віскози або поліестеру. Саме ефект скручування надає їй неповторний шик, властивий тільки цій тканині. Естетика і зовнішня принадність її настільки цінується, що вона встигла проявити себе у багатьох амплуа: з неї створюються святкові вбрання сувенірні речі, а легкі штори з органзи – це втілення найсміливіших ідей і фантазій...
Але крім секретів виготовлення, органза залишається загадкою і в плані її походження. Практично утвердилася думка, що батьківщиною органзи є східні країни. Однак, багато хто дослідники знаходять в етимології слова «органза» європейські і американські мотиви. Тому її світова популярність і популярність у наявності!
Декоративний вишуканість і практичність – органза
Тканина органза мов легкий серпанок, вона невагома і легка, чиста і невинна... Напівпрозора тканина може постати перед вами у будь-якому колірному виконанні - від ніжних відтінків хроматичних до яскравих і колоритних тонів. А гра світла, плавні переливи і струмуюча текстура органзи роблять її одним із фаворитів у світі тканин.
Однако, вместе с невесомой легкостью, органза демонстрирует нам и восхитительную практичность! Ведь это невероятно крепкий материал, который обладает целым рядом преимуществ. Во-первых, органза практически не мнется и сохраняет идеальную форму при любых обстоятельствах! Это удивительное свойство достигается благодаря использованию в составе ткани полиэфирного синтетического волокна, который, кстати сказать, очень стойко противостоит агрессивным химическим веществам. Вторым плюсом является высокий уровень свето- и воздухопронецаемости. Органза – это настоящий гимн легкости, в прямом и переносном смыслах! А прочность ее и упругость превосходит все ожидания!
Органза идеально вписывается в любой интерьер, будь то классика или модерн, гостиная или детская комната. Ведь палитра красок и способов декоративной отделки органзы невероятно широка. Вы можете выбрать матовую или блестящую органзу; однотонную или пеструю, украшенную вышивкой или перфорацией, цветной печатью либо травлением. Здесь представлен самый широкий выбор органзы на любой вкус https://niltex.com.ua/.
Органза може виступати як сольно, так і в дуеті з іншими тканинами. Приміром, відмінно виглядає тюль з органзи з бавовняними фактурними вставками, римські штори з органзи... На легкі штори з органзи може бути нанесено сяюче текстуроване покриття. А поєднання більш важкої тканини з органзою дозволяє створювати неймовірні візуальні ефекти! Адже вона відтіняє і надає невагомість будь-якого інтер'єру, дарує легкість і красу!
- Використання нитяних штор у дизайні квартириПрактичність та естетика Штори-нитки стають популярним елементом у дизайні сучасних квартир завдяки їхній практичності та візуальній привабливості. Вони не схильні до накопичення пилу і запахів, що робить їх зручним варіантом для часто використовуваних приміщень. До того ж, такі штори легко піддаються догляду, зберігаючи свій первісний вигляд навіть після багаторазового прання.Повна версія статті
- Блекаут штори: Психологія та продуктивністьАналіз впливу штор блекаут на психологічний стан людини та її продуктивністьПовна версія статті