Кошик
52 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум

У суботу та неділю працюємо в онлайн-режимі. Телефонуйте 067-577-84-44

+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Штори для офісу. Якими вони повинні бути і на що звернути увагу при замовленні?

Штори для офісу. Якими вони повинні бути і на що звернути увагу при замовленні?

Оформлення офісу досить відповідальне заняття. Потенційні клієнти та партнери на рівні підсвідомості в першу чергу звертають увагу саме на навколишню обстановку. Візуальна оцінка відбувається в перші секунди і вдалі стилістичні рішення перший крок на шляху до успіху. Вікна займають значну частину будь-якого приміщення і цілком логічно, що їхнє оформлення повинно бути бездоганним. Вдалий дизайн офісу важлива складова успішної діяльності будь-якої компанії і від правильних рішень залежить розвиток проекту, його успіх та результативність. Штори в офісі грають далеко не останню роль і при їх виборі потрібно враховувати всі - освітлення, габарити приміщення, загальний стиль інтер'єру.

Які вибрати штори для офісу?
Стилістичні рішення інтер'єру визначає сфера діяльності компанії. Тканини для штор підбираються з урахуванням специфіки корпоративного іміджу та напрямки трудової діяльності. Строгий, офіційний стиль приміщення негативно впливає на творчі здібності, тому якщо діяльність компанії вимагає креативних творчих ідей, вибуху емоцій і епатажу, то й оформлення має бути відповідним. У такому офісі на вікнах цілком доречні і органза, і тафта, і яскраві рулонні штори. Там же де потрібні розміреність, солідність і респектабельність більш гармонійно виглядають лаконічні панельні штори, тканинні ролети і штори плісе. При замовленні штор обов'язково потрібно враховувати специфіку роботи офісу. Також потрібно чітко визначити, які функції, окрім естетичної, повинні виконувати штори для офісу. Захист від сонця і сторонніх поглядів, візуальна корекція приміщення, зниження рівня шуму і т. д.

Штори для офісу. Якими вони повинні бути і на що звернути увагу при замовленні?

Як створити робочу атмосферу в офісі і можуть допомогти штори?
Чому в одній кімнаті хочеться розслабитися і відпочити, а інша змушує внутрішньо зібратися, поправити краватку і зайнятися ділом? Навколишнє обстановка завжди впливає на внутрішній настрій і створює певну атмосферу. Дизайн офісу, в тому числі і колірне рішення штор, має важливе значення. Колірна гамма не тільки вдало вписуватися в інтер'єр, але і позитивно впливати на внутрішній психологічний стан трудящих, формувати в офісі сприятливий психологічний клімат і налаштувати на потрібний робочий лад. Збільшити працездатність допоможуть штори спокійних теплих нейтральних відтінків, які позитивно впливають на розумову діяльність, концентрують увагу і допомагають зосередитися. Правильне колірне рішення забезпечує високу продуктивність праці і відповідно підвищує ефективність діяльності компанії в цілому.

Якими повинні бути штори для офісу?
гармонійно вписуватися в загальний дизайн приміщення.
відрізнятися практичністю
функціональністю
забезпечувати необхідний комфорт
мати високу зносостійкість
Коли головні критерії визначені, залишається вибрати організацію і замовити штори для офісу.

Де замовити штори для офісу?
Надійний підрядник має в своєму арсеналі досвід, пропонує широкий асортимент і якісні тканини, враховує сучасні тенденції і обов'язково дотримується терміни поставки. Компанія Niltex є надійним партнером і гарантує виконання всіх пунктів договору. Співпраця з нами запорука комфорту вашого робочого простору!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner