Кошик
53 відгуків
Разработаем дизайн   |  Подберем ткани  |   Изготовим шторыПосетите наш шоу-рум
+380 (67) 577-84-44
+380 (44) 232-01-10
ул. Василия Липковского, 1 (метро Вокзальная), Київ, Україна
NILTEX

Штори для дому. Що необхідно враховувати при замовленні? Рекомендації по вибору підрядника.

Штори для дому. Що необхідно враховувати при замовленні? Рекомендації по вибору підрядника.

Декорування вікна досить відповідальний процес, який вимагає правильних стилістичних рішень і врахування безлічі певних аспектів. Віконний проріз завжди займає значну частину кімнати і його оформлення впливає на загальний настрій інтер'єру і візуальне сприйняття. Вибір штор для будинку є завершальним етапом, і на цій стадії важливо не зробити помилку. Тільки у випадку правильних рішень остаточний результат принесе позитивні емоції і зробить успішним весь проект.


З чого почати?


Штори для дому це не просто гарне полотно, покликаний прикрасити вікно, це ще й один із способів вигідно відтінити деталі інтер'єру і при необхідності приховати недоліки кімнати. Правильно підібрані штори дійсно здатні створити диво і перетворити похмуру маленьку вітальню привітні світлі апартаменти, величезну бездушну кімнату зробити оазою затишку і тепла, а низькі стелі підняти на недосяжні висоти. При виборі штор важливо виділити основні завдання, які повинні вирішувати штори і у відповідності з вихідними параметрами здійснювати вибір тканини.

Штори для дому. Що необхідно враховувати при замовленні? Рекомендації по вибору підрядника.

Який ефект необхідно отримати?

Візуально збільшити простір і стерти кордони допоможуть легкі, ненав'язливі тканини світлих відтінків. Повітряні органза, тюль, штори-нитки додадуть легкості і розширять межі приміщення. Важкі гардинні тканини і великий візерунок для кімнат з маленькою площею абсолютно не підходять, використовувати їх рекомендується лише в контрастному поєднанні з легкими тканинами. Якщо шторам не хочеться дарувати і сантиметра площі, то відмінним рішенням будуть штори плісе, які монтуються прямо на стулки вікна.

Штори для великих вікон відрізняються складністю виконання. Вітаються різноманітні драпіровки, цікаві рішення, контрасти. Прості і однотонні фіранки для будинку будуть виглядати відверто нудно на величезному вікні. Розкішний оксамит, благородний жаккард, сяюча жатка, та інші гардинні і портьєрні тканини в самих неймовірних комбінаціях дозволяють проявити максимум творчих здібностей і перетворити вікно у твір мистецтва.
Умелая игра на контрастах, оттенках и удачных сочетаниях позволит достичь желаемого эффекта и максимально успешно решить поставленные задачи. Размер комнаты, ее расположение, назначение, освещение, все имеет огромное значение. Важно ничего не упустить и предусмотреть по мере возможности даже самые незначительные на первый взгляд моменты, только в этом случае шторы, гардины или портьеры для дома будут максимально функциональны.
Как только задачи и цели определены, возникает другой вопрос.

Шторы для дома. Что необходимо учитывать при заказе? Рекомендации по выбору подрядчика.

Где заказать?


Выбор подрядчика (организации) для осуществления задуманного является немаловажным этапом, от успешности которого целиком и полностью зависят финальные аккорды. Стандартные требования к организации: 

  • -опыт
  • -надежность
  • -большой ассортимент
  • -высокое качество тканей
  • -широкая палитра оттенков
  • -современные тенденции коллекций
  • -наличие собственного склада тканей
  • -соблюдение заявленных сроков поставки


Компанія Niltex повністю відповідає всім перерахованим вище вимогам. Співпраця з нами-це гарантія Ваших успішних проектів!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner